O NÁS
O NÁS

Portál investuj-pozicaj.sk spája dve skupiny ľudí: tých, ktorí chú výhodne a bezpečne investovať a tých, ktorí si potrebujú požičať. Pre obe strany je to výhodné - investori aj žiadatelia o pôžičku môžu dostať lepšie úroky ako v bankách.

Náš portál hrá v tomto procese rolu sprostredkovateľa. Zabezpečuje kompletný servis pre investorov i žiadateľov (vybavovanie potrebnej dokumentácie, prerozdelenie finančných prostriedkov od investorov k žiadateľom a naopak preposielanie splátok od dlžníkov investorom). Zároveň poskytuje anonymitu investorom aj dlžníkom (v zmluve o pôžičke vystupujú investori len pod užívateľským menom, ktoré si zvolili pri registrácii, naopak identita dlžníka môže byť investorom zverejnená len v prípade nesplácania pôžičky po dobu dlhšiu ako 3 mesiace).

Prevádzkovateľom portálu je spoločnosť INVESTGROUP NITRA s.r.o. Ako už bolo uvedené, naša spoločnosť hrá v celom procese iba rolu sprostredkovateľa. Zmluvy sú uzatvárané medzi investormi a dlžníkmi (investori vystupujú pod užívateľským menom). To znamená, že v prípade zániku našej spoločnosti nezaniká zmluvný vzťah medzi investormi a dlžníkmi. Investori sa teda nemusia obávať, že by prišli o svoje peniaze. Dlžníci by boli aj v takomto prípade povinní pôžičku naďalej splácať.

ZTIyYmU1O